Ienākt saitā
Lietotājvārds: atcerēties mani
Parole:
Aizmirsāt paroli? Reģistrācija

Projekti     Frilanseri     Blogi     Live@Work     Meklēšana
Voļikovs Eduards [SALMO]

GRAFISKAIS DIZAINERIS

Projekta budžets nav norādīts

AICINA DARBĀ TEVI –
GRAFISKO DIZAINERI!

DARBA PIENĀKUMI: IEPAKOJUMA DIZAINS, LOGOTIPU UN GRAFISKO IDENTITĀŠU RADĪŠANA UN ATTĪSTĪŠANA, REKLĀMAS MAKETU SAGATAVOŠANA, POS MATERIĀLU DIZAINS. PRASĪBAS: SPĒJA RADĪT SKAISTAS LIETAS, PIEREDZE DARBĀ AR IEPAKOJUMU, LOGOTIPIEM, REKLĀMU, LABAS KRIEVU VALODAS ZINĀŠANAS MUTISKI UN RAKSTISKI. IEPRIEKŠĒJA PIEREDZE IEPAKOJUMU IZSTRĀDĒ VAI REKLĀMAS AĢENTŪRĀ TIKS UZSKATĪTA PAR PRIEKŠROCĪBU. VĒLAMS POZITĪVA ATTIEKSME PRET ATPŪTU PIE DABAS, MAKŠĶERĒŠANU. MĒS PIEDĀVĀJAM: DARBU STABILĀ UZŅĒMUMĀ + ĻOTI LABU ATALGOJUMU + BONUSU SITĒMU + DRAUDZĪGU KOLEKTĪVU + LABIEKĀRTOTU FOTOSTUDIJU.

Gaidīsim cv ar pieteikuma vēstuli un labāko darbu portfolio
līdz š.g. 10. septembrim uz e-pastu SALMO@SALMO.LV

Publikācijas datums: 14.08.2013 16:03
Pagājis no publikācijas momenta: 1770 dienas 10 stundas 43 minūtes

Pievienotais fails (jpg, 323 KB)

Pārlūkot kandidātus projekta izpildei
Projekta izpildītājs: nav noteikts

Komentāri projektam:
K Eva [EvaK]

30.09.2014 17:00

Hey=)
Ready to work