Ienākt saitā
Lietotājvārds: atcerēties mani
Parole:
Aizmirsāt paroli? Reģistrācija

Projekti     Frilanseri     Blogi     Live@Work     Meklēšana

Par projektu

Atwork.lv – jauns onlain-projekts, kurš veidots, lai palīdzētu uzlabot kontaktu starp darba devējiem un speciālistiem, dažādās darbības jomās. Šajā brīdī tas ir vienīgais frilans-portāls Latvijā.

Ja Jūs esat pasūtītājs

Jums jāizveido mājas lapa? Nepieciešams atspoguļot ilustrācijā dzejoli tā, lai ikvienam pat prātā neienāktu, ka Jūs neprotat zīmēt! Jūs esat uzrakstījis referātu un tagad meklējat uzticamu cilvēku, kurš varētu kvalitatīvi izlasīt tekstu, labot kļūdas vai to tulkot? Jūs esat pašnodarbināts cilvēks, bet rītdien ir pēdējais termiņš gada ienākumu deklarācijas iesniegšanai? Jāorganizē reklāmas kampaņu, bet tam trūkst atbilstošu speciālistu? Jums nepieciešams viens vai otrs, bet Jums, kā vienmēr, trūkst laika.... Tikai nesatraucieties! Frilans-biržā Jūs noteikti atradīsiet savu vēlmju piepildītāju vai varbūt pat veselu profesionāļu komandu, kuri gatavi realizēt dzīvē Jūsu plānus. Portālā var atrast gan speciālistus darbam ofisā, gan speciālistus, kuri gatavi Jums palīdzēt neklātienē. Nākot pie mums, Jūs varēsiet ieekonomēt laiku vajadzīgo cilvēku meklēšanā: pietiks ar uzdevuma formulēšanu un atbilstoša teksta publicēšanu saitā. Frilanseri paši Jums piedāvās savus pakalpojumus. Jums atliks tikai izvēlēties atbilstošu izpildītāju, kurš noteicis Jums pieņemamu savu pakalpojumu apmaksu.

Atwork.lv sniedz unikālu iespēju atrast nepieciešamo speciālistu konkrēta darba izpildei -saita izveidošana, teksta tulkošana, dizaina izstrāde un daudz kas cits: uzskaitījums varētu būt bezgalīgs-cenas pieņemamas.
Var organizēt nelielu frilanseru kolektīvu, kurš gatavs strādāt, lai realizētu Jūsu idejas dzīvē. Šeit Jūs varēsiet publicēt ziņas par jauniem projektiem, izteikt piedāvājumus, izvietot informāciju par sevi.

Ja Jūs esat frilanseris

Jums patīk darboties neklātienē – būt brīvam māksliniekam, nebūt atkarīgam no kolēģu garastāvokļa, priekšniecības iegribām un atvaļinājumu saraksta? Lai nebūtu katru dienu jāskrien uz darbu, nebūtu jāgrūstās pārpildītajā sabiedriskajā transportā, nebūtu jākavē, tāpēc, ka Jums nekur nav jāsteidzas?

Bet varbūt Jūs par ilgu esat aukle saviem bērniem un esat noilgojies pēc dzīves plusiem draudzīgā darba kolektīvā? Varbūt esat pazaudējis darbu un baidāties pazaudēt arī kvalifikāciju? Varbūt uzskatāt, ka Jums par vēlu ir pārkvalificēties, iegūt citu profesiju) un turpināt meklēt darbu tieši tajā specialitātē, kurai atdota liela dzīves daļa?

Mūsu saitā Jūs varēsiet atrast patstāvīgu darbu, vai darbu uz laiku, piedāvāt pakalpojumus un realizēt savu pieredzi.

Atwork.lv dod daudziem jo daudziem speciālistiem – māksliniekiem, dizaineriem, programmētājiem, grāmatvežiem, menedžeriem, redaktoriem, žurnālistiem, tulkiem, ..... utt.- unikālu iespēju atrast darbu specialitātē un piedāvāt kvalificētu palīdzību tiem, kam tā ir nepieciešama. Šeit varat publicēt portfolio, iepazīstināt ar saviem projektiem un jau realizētiem darbiem, izvietot informāciju par sevi. Varat dot novērtējumu, ieteikt un apspriesties...

Ja esat mūsu viesis

Mēs pastāvīgi attīstāmies, meklējam un atrodam jaunas iespējas un servisu, lai darbs saitā kļūtu vēl ērtāks un komfortablāks.

Gaidām Jūsu jautājumus un vēlējumus, rakstot uz adresi info@atwork.lv. Priecāsimies par jebkuru ieteikumu saita darbības uzlabošanai.

 
 
© 2008 Atwork.lv
Frilanseri. Attālinātais darbs
Projekti Blogi Par projektu | Atgriezeniskā saite